Ajuntament de Beniarjó versión Castellano

castellano

Ajuntament de Beniarjó versió en Valencia

valencià

Ajuntament de Beniarjó Equip de govern
  • Psoe Beniarjó

  • Juan Víctor Escrivà Morant
  • Alcalde (Urbanisme i resta de matèries no delegades)
  • urbanisme@beniarjo.org
  • Eva María Llinares Martínez
  • Regidora Esports, Joventut, Festes i Participació Ciutadana
  • esport@beniarjo.org
    joventut@beniarjo.org
    festes@beniarjo.org
    participacio_ciutadana@beniarjo.org
  • Fernando Sellens Fuster
  • Regidor Agricultura, Medi Ambient, Sanitat i Manteniment
  • agricultura_i_medi_ambient@beniarjo.org
    sanitat_i_manteniment@beniarjo.org

  • Compromis Beniarjó
  • Marc Estruch Morant
  • Tinent d'alcalde
    Regidor Tresoreria, Hisenda, Economia, Personal i Seguretat
  • hisenda@beniarjo.org
    personal@beniarjo.org
    seguretat_ciutadana@beniarjo.org
  • Rosa María Montaner Canet
  • Regidora Polítiques Socials
  • politiques_socials@beniarjo.org
  • Joan Francesc Simó Estruch
  • Regidor Cultura i Educació
  • cultura_i_educacio@beniarjo.org

  • PP Beniarjó

  • Salvador Manuel Enguix Morant
  • Regidor
  • Laura Faus Coll
  • Regidora
  • Carlos Domínguez Turís
  • Regidor